Парфумерна вода Gucci Guilty Studs Pour Homme

Парфумерна вода Gucci Guilty Studs Pour Homme

255 грн.
  • Виробник: Gucci
  • Артикул: Product59
  • Наявність: В наявності

Gucci Guilty Studs Pour Homme (Гуччи Гилти Стад Пур Хом)

Лімітоване видання Gucci Guilty Studs Pour Homme – оновлений стиль давно вже всіма улюбленого класичного Гуччі Гилти Пур Хом. Витончений флакон парфуму залишився колишній форми і дизайну, що його і не без відомий попередник, змінився структурний малюнок на флаконі – дуже модний у цьому сезоні. Лімітоване видання Gucci Guilty Studs Pour Homme випущено в 2013 році і багато хто до цих пір хочуть отримати свій улюблений парфум красивою і елегантною пакувал.

Аромат відкривається соковитим і свіжим ароматом лимона, його насиченим та повним звучанням і легкою тінню з нот лаванди, трохи приглушеного і чуттєвої. У центрі парфумерної композиції грає ніжний, спокусливий колір апельсина, але не робить парфум м'яким і жіночним, а навпаки виступає контрастом для порівняння ніжного серця парфуму, енергійного вступу і мужньої бази. Базове звучання зі свіжого та немонотонного пачулі і хвойного відтінку кедр з Вірджинії чудово відображають характер аромату.

Парфум відмінно підійде для сучасного молодого чоловіка – енергійного і впевненого в собі, не в його характері приймати двічі рішення, він робить вибір раз і більше не змінює своєї думки. Впевнений, і навіть комусь може здатися назальний, володар Gucci Guilty Studs Pour Homme – жива мрія багатьох дівчат і жінок.

 

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший
Top