Парфумерна вода Beyonce Heat Rush

Парфумерна вода Beyonce Heat Rush

255 грн.

Ціна в бонусних балах: 100

  • Виробник: Beyonce
  • Артикул: Product 9
  • Наявність: Очікування 2-3 дні

Beyonce Heat Rush

Прекрасний варіант літньої туалетної води, який підкорить Вас з першого подиху. Він радує своїм яскравим і соковитим ароматом літніх фруктів, теплих вечорів і вибухових вечірок. Стильний і вільний, він передає характер своєї створювачки RNB співачки Beyonce, створюючи цей унікальний аромат, вона була натхненна бразильськими карнавалами, які вражають і дивують своїми фарбами.

Початкова композиція з стиглої вишні, екзотичної маракуї і соковитого апельсина строкатими фарбами починають кружляти Вас у своєму заводном бразильському танці. Розкриваючись, аромат наповнює все навколо тонким ароматом орхідеї, величного гибискуса з ледь помітним екзотичним відтінком гибискуса. А базовий коктейль з амбри, мускусу і тикового дерева доповнюють композицію, робить її завершеною і додаючи їй благородства і вишуканості теплого літнього вечора.

Такий аромат буде чудово виглядати на Вас літніми вечорами, або внесе яскраві і соковиті ноти холодної восени, піднімаючи настрій і заряджає позитивом на весь день.

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший