Парфумерна вода Badgley Mischka Couture

Парфумерна вода Badgley Mischka Couture

255 грн. 101 грн.
  • Виробник: Badgley Mischka
  • Артикул: product 11
  • Наявність: В наявності

Badgley Mischka Couture (Бэдгли Мишка Кутюр), женский

Badgley Mischka Couture (Бэдгли Ведмедик Кутюр), жіночий Неповторний аромат буквально з червоної доріжки Badgley Mischka Couture купує своїм розкішним звучанням. Всього пара пшиков і ось ти більше не проста людина, ти сяюча зірка і все увагу навколишній прикута тільки до тебе, всі захоплюються і хочуть бути поруч і милуватися тільки тобою! Це єдиний аромат, який зможе подарувати Вам хвилини слави і відчути себе наяву розкішною жінкою! П'янкий фруктовий аромат з легким шипрові звучанням був створений в 2008 році і завоював своїх вдячних прихильниць по всьому світу за лічені дні!

Верхні ноти парфуму розсипаються мелодійним звучанням лісового томного аромату ожини, солодкої медової груші і чарівною сливи. У серці аромату розпускається величний жасмин, чарівна гарденія і чарівний аромат нічної фіалки. Базовий акорд з спокусливого пачулі, ветівера і чуттєвого мускусу додають парфуму ще більше граціозності і поважності звучанні, роблячи його шлейф м'яким і захопливим.

Badgley Mischka Couture – парфум, якому під силу звести з розуму! Солодкий і п'янкий фруктовий коктейль перетворить Вас! З таким ароматом не можна не полюбити себе, своє я, а це відразу стає помітно оточуючим і продуктивний результат у вигляді захоплених компліментів не змусить себе довго чекати!Купити цей чудовий еліксир Badgley Mischka Couture Ви можете в магазині косметики та парфюмерииОАЭ Mishelle Beauty!

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший