Парфумерна вода Christian Dior Miss Dior Cherie

Парфумерна вода Christian Dior Miss Dior Cherie

235 грн.
  • Виробник: Christian Dior
  • Артикул: Product55
  • Наявність: В наявності

Christian Dior Miss Dior Cherie

Юність, природна краса, граціозність і вишуканість жінки – це все, відображає у своєму звучанні Міс Діор Шері від Крістіан Діор.

Нова парфумерна композиція Міс Діор Шері побачила світ у 2011 році. Ці духи стали новою інтерпретацією раніше випущеної і став популярним аромату Miss Dior Cherie (він з'явився під аналогічним брендом шістьма роками раніше). Парфум оновленої версії став більш чуттєвим і витонченим, його звучання набуло елегантність, вишуканий і неповторний шарм. Обличчям цього аромату стала чарівна і блестательная Наталі Портман, образ якої викликає асоціації з чуттєвої ароматною композицією...

Парфумерні шедеври від Шанель і новий парфум від Крістіана Діора мають дуже багато схожого, особливо в порівнянні з прекрасним і зворушливим звучанням аромату Шанель Коко Мадмуазель. Однак, парфум Міс Діор Шері відрізняється неповторними і індивідуальними рисами. Цієї композиції підвладна здатність відкривати завісу і показувати таємниці дивного світу молодої жінки. Хмара аромату ніжно обволікає і народжує відчуття гармонії, що надає жінці впевненості в осягненні всього і вся.

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший
Top