Парфумерна вода Armand Basi In Red

Парфумерна вода Armand Basi In Red

255 грн.
  • Виробник: Armand Basi
  • Артикул: Product 8
  • Наявність: В наявності

Доступні опції

Armand Basi In Red (Арманд Баси Ин Ред)

Ритм швидкого мегаполісу, який не звик завмирати ні на секунду не буде чекати нікого, а молода жінка, з одного боку декілька ранима і неймовірно ніжна, а з іншого – вже акула на роботі і впевнена в собі жінка – ось яскравий і зухвалий образ аромату Armand Basi In Red! Яскравий, трохи зухвалий і насичений сплеск, не просто слова, а дійсно неприємний аромат для жінки, яка прагне бути завжди на піку успіху і на гребені слави! Арманд Баси Ін Ред – виклик для своєї власниці, його зухвалий характер абсолютно в новому світлі відкриє для Вас світ!

Композиція аромату відкривається загадковим і хвилюючим сплетінням кардамону, гостроти імбиру, строкатого мандарина і терпкою свіжість бергамота. А оксамитова легкість листа фіалки, чарівна і вишукана лілія, дивовижний жасмин і жіночна ніжність троянди розпускаються чарівним амбре в самому центрі аромату. Глибокий і томний аромат дубового моху, м'якість мускусу і дерево своєю теплотою надають аромату жіночності і граціозності.

Неймовірний парфум може стати довершенням Вашого образу і радувати Вас своїми околдовывающим квітковими нотами за найнижчою ціною завдяки інтернет магазину косметики та парфумерії Мішель Б'юті! Відчуй силу прогресу – всього кілька митей і Ваш заказік буде доставлений в будь-яку точку України!

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший
Top