Парфумерна вода Antonio Banderas Her Secret

Парфумерна вода Antonio Banderas Her Secret

255 грн.
  • Виробник: Antonio Banderas
  • Артикул: Product 4
  • Наявність: В наявності

Antonio Banderas Her Secret (Антонио Бандерас Хе Сикрет)

У кожної дівчини є своя родзинка, своя унікальна риса, невеликий секрет який робить нас тими, хто ми є. Аромат Antonio Banderas Her Secret створений, що б підкреслити унікальність та неповторність своєї чарівної володарки. Це не серозний або пафосний аромат, це легкий і елегантний аромат для молодої і позитивної дівчини або жінки, яка зустрічає всі перешкоди на своєму шляху посмішкою. Антоніо Бандерас Хе Сікрет випущений в світ у 2012 році і спочатку не викликав бурхливого фурору, але познайомившись з ним трохи ближче Ви більше не зможете розлучитися!

Пристрасний гіркий апельсин, хвилюючий грейпфрут і ароматна суниця - просте і спокусливе вступ в інший світ, світ її секретів і таємниць...Чудова ніжність туберози, її п'янкий і вишуканий аромат і пишність жасмину розкриваються в упоительном ансамблі в серці парфуму цілим каскадом строкатих фарб. А пряність ванілі, граціозність кедра і жорсткий бензоїну прикрашають парфум своїм елегантним шлейфом.

Чарівний і хвилюючий аромат для спокусниці, що наче магнітом притягує до себе найбільш мужніх і сильних чоловіків, не залишаючи шансів на відступ. Сьогодні вже не потрібно бігати по магазинах у пошуках улюбленого аромату, оббиваючи пороги, достатньо натиснути на кнопку «купити» і Ви станете щасливою володаркою чарівного Антоніо Бандерас Хе Сікрет за найнижчою ціною!

 

 

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший
Top