Парфумерна вода Agent Provocateur Maitresse Eau

Парфумерна вода Agent Provocateur Maitresse Eau

265 грн.
  • Виробник: Chloe
  • Артикул: Product 1
  • Наявність: В наявності

Maitresse Eau Provocateur Agent Provocateur (Агент Провокатор Майтрес Эу Провокатор)

М'який і чуттєвий аромат Maitresse Provocateur Eau особливим чином підкреслює уразливість і вразливість тонкої душі її власниці.

Англійська модний будинок Agent Provocateur у 2012 році створив нову парфумерну композицію Майтрес Еу Провокатор, призначену для чуттєвих жінок. Новий аромат від Agent Provocateur увійшов в сімейство ароматів квіткові.

По суті, цей аромат став продовженням класичної композиції Agent Provocateur 2000 року. Однак на відміну від свого попередника аромат Maitresse Provocateur Eau набув більш пристрасний квітковий букет, ставши ще ніжніше і романтичніше. Класична парфумерна композиція більшою мірою відповідає вечірнього гардеробу, новий аромат ідеальний для повсякденного використання. Початковий акорд мелодії аромату з нот ніжної троянди, теплого ірису і весняного жасмину поступово змінюються центральними відтінками соковитого, стиглого яблука і мімози. «Базовим» звучанням аромату Maitresse Provocateur Eau став букет з нот амбри, сандалового дерева і бобів тонка. Стійкий шлейф аромату особливо тонко підкреслює чуттєвість натури і тонку душевну організацію його власниці.

Купити в Україні жіночу туалетну воду MAITRESSE PROVOCATEUR EAU AGENT PROVOCATEUR (АГЕНТ ПРОВОКАТОР Майтрес Еу Провокатор) за кращою ціною, Ви можете в інтернет магазині Мішель Б'юті.

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший
Top