Парфумерна вода Hugo Boss In Motion Blue Edition

Парфумерна вода Hugo Boss In Motion Blue Edition

235 грн.
  • Виробник: Hugo Boss
  • Артикул: Product59
  • Наявність: В наявності

Hugo Boss In Motion Blue Edition

Цей парфум створений спеціально дивувати і захоплювати своєю незвичайною багатогранністю, в кожній ноті ароматі чути нестримна пристрасть і енергія, яка ось-ось вирветься назовні. Чоловік, який вибирає такий аромат, не тільки впевнений у собі, він точно знає свою мету в житті і впевнено йде до неї, вправно обходячи перешкоди. Яскравий і імпульсивний парфум стане Вашим вірним помічником у романтичні пригоди і додасть в них пікантності та гостроти.

Яскравий лимон, свіжість дикої м'яти, екзотичний і інтригуючий відтінок листя ананаса, прянощі кардамону відкривають композицію парфуму, заряджаючи своєю енергією. А серце парфуму представляють теплий відтінок мускатного горіха, рожевий перець і насичений жасмин, які м'яко і велично розкривають всю глибину аромату, тягнучи за собою в незвичайний світ ілюзії. Сексуальність сандалу, пачулі і мужній деревний акорд споряджають композицію аромату в благородну оправу.

Незалежно від віку, чоловік з таким ароматом завжди молодий душею і енергійний, а в своїх вчинках розважливий. Парфум буде гармонійно доповнювати повсякденний образ і заряджати сплеском енергії, а на вечері він розкриється теплим фужерні звучанням.

 

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший
Top