Парфумерна вода Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche

Парфумерна вода Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche

280 грн.
  • Виробник: Hermes
  • Артикул: Product59
  • Наявність: В наявності

Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche (Гермес Тере де Гермес Трес Фреш)

Елегантний аромат для впевненого в собі чоловіка, але не черговий парфум «під костюм і краватка», а швидше його близький родич, але тільки для відпустки – часу відпочинку, спекотного сонця і прохолоди солоної води. Його піраміда зібрана з яскравих сплесків цитрусових нот, теплих і мужніх мелодій деревних акордів і освіжаючої води, яка своїми крижаними краплями обпікає шкіру. Hermes Terre d'hermes Eau Tres Fraiche вийшов тільки в 2014 році і став більш полегшеною версією для любителів класичного Тере, але в літній час.

Солодкий і яскравий апельсин, багато-багато цитрусових нот і прохолодна гладь води – ось стартовий коктейль аромату. В центрі композиції розкривається непривзойденная герань – шикарна і хвилююча, як гарячий поцілунок в місячну ніч. А базова звучання з деревних акордів, підбадьорливого пачулі і білого кедра надають піраміді аромату той самий мужній стрижень, який закрутив вже багатьом дівчатам голови!

Додати своєму образу нової родзинки або й зовсім змінити стиль, Гермес Тере де Гермес Трес Фреш по плечу будь-яка задача. З ним Ваше літо і відпустку будуть яскравими і незабутніми, про такі події Ви будите ще довго згадувати з придихом. Це єдиний аромат, якому під силу абсолютно все!


Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший
Top