Парфумерна вода Antonio Banderas Cocktail Seduction in Black for Men

Парфумерна вода Antonio Banderas Cocktail Seduction in Black for Men

Парфумерна вода Antonio Banderas Cocktail Seduction in Black for Men

255 грн.
  • Виробник: Antonio Banderas
  • Артикул: Product59
  • Наявність: В наявності

Antonio Banderas Cocktail Seduction in Black for Men (Антони Бандерас Коктейл By Блэк)

Коктейль із соковитих і насичених нот для цього спокусника. Йому під силу підкорити навіть саме неприступне серце дівчини, зачарувати і спокусити. Харизматичний і впевнений у собі чоловік повинен мати на своїй поличці новинку від Antonio Banderas - Cocktail Seduction in Black for Men. Аромат вийшов в 2014 року як продовження всіма улюбленого аромату, і як смілива фантазія на тему літньої відпустки.

Композиція відкривається свіжими сплетінням зелених нот і променистого бергамоту. У серце розкривається огортає пряність кардамону, теплий мускатний горіх і м'якість дерева гуяак. М'яке і ніжне поєднання нот серця і стрімкого вступу – це образ чоловіка-загадки, неможливо передбачити, що від нього чекати, саме це і хвилює і зачаровує всіх жінок навколо. Базовий акорд з білого кедра, чуттєвої амбри і солодкого присмаку ванілі тільки додає аромату ще більше витонченості і чуттєвості.

Чарівну новинку можна придбати в багатьох магазинах і парфумерних бутиках, але Antonio Banderas Cocktail Seduction in Black for Men – це лімітоване видання, яке Ви можете купити тільки обмежена кількість! І інтернет магазин Мішель Б'юті пропонує Вам придбати копію екстра якості за доступною ціною! Порадувати себе новим лімітованим аромат для чоловіків не тільки просто, але й економно!

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший
Top