Парфумерна вода Antonio Banderas Cocktail Seduction in Black for Men

Парфумерна вода Antonio Banderas Cocktail Seduction in Black for Men

255 грн.
  • Виробник: Antonio Banderas
  • Артикул: Product59
  • Наявність: В наявності

Antonio Banderas Cocktail Seduction in Black for Men (Антони Бандерас Коктейл By Блэк)

Коктейль із соковитих і насичених нот для цього спокусника. Йому під силу підкорити навіть саме неприступне серце дівчини, зачарувати і спокусити. Харизматичний і впевнений у собі чоловік повинен мати на своїй поличці новинку від Antonio Banderas - Cocktail Seduction in Black for Men. Аромат вийшов в 2014 року як продовження всіма улюбленого аромату, і як смілива фантазія на тему літньої відпустки.

Композиція відкривається свіжими сплетінням зелених нот і променистого бергамоту. У серце розкривається огортає пряність кардамону, теплий мускатний горіх і м'якість дерева гуяак. М'яке і ніжне поєднання нот серця і стрімкого вступу – це образ чоловіка-загадки, неможливо передбачити, що від нього чекати, саме це і хвилює і зачаровує всіх жінок навколо. Базовий акорд з білого кедра, чуттєвої амбри і солодкого присмаку ванілі тільки додає аромату ще більше витонченості і чуттєвості.

Чарівну новинку можна придбати в багатьох магазинах і парфумерних бутиках, але Antonio Banderas Cocktail Seduction in Black for Men – це лімітоване видання, яке Ви можете купити тільки обмежена кількість! І інтернет магазин Мішель Б'юті пропонує Вам придбати копію екстра якості за доступною ціною! Порадувати себе новим лімітованим аромат для чоловіків не тільки просто, але й економно!

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший
Top