Парфумерна вода Angel Schlesser Homme

Парфумерна вода Angel Schlesser Homme

260 грн.
  • Виробник: Angel Schlesser
  • Артикул: Product59
  • Наявність: В наявності

Angel Schlesser Angel Schlesser Homme (Ангел Шлессер Ангел Шлессер Хом)

Хвилююча лавина неймовірного аромату Ангел Шлессер Хом додасть Вашому образу іскристості і зробить Вас головним об'єктом полювання у жінок, адже лише крапля парфумів може змінити Ваше життя раз і назавжди. П'янкий, з легким деревним присмаком парфуми Angel Schlesser Homme став одним з найбільш пам'ятних новинок в 2001 році, підкоривши світовий олімп парфумерних композицій.

Освіжаючий вступ бергамоту плавно і граціозно перепливає в чуттєвий сплеск лаванди, трав'янистої ноти ветівера, спокусливого відтінку сандалового дерева, приправленого гостротою імбиру, хвойним відтінком кедра, східної загадковості кардамону, кориці і зірчастого анісу. Післясмак аромату з мужнього поєднання мускусу, сандалового дерева, м'якого дубового моху і їли тільки прикрашають всю парфумерну композицію м'яким і хвилюючим ароматом.

Цей парфум призначений для сильного і вольового чоловіка, кожна нота аромату – це впевнене заяву про собі. Благородний і величний аромат тільки доповнить ваш образ своїм яскравим звучанням.

А ціна цього п'янкого аромату не залишить Вас байдужим!

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший
Top