Парфумерна вода Angel Schlesser Essential Homme

Парфумерна вода Angel Schlesser Essential Homme

275 грн.
  • Виробник: Angel Schlesser
  • Артикул: Product59
  • Наявність: В наявності

Angel Schlesser Essential Homme

Свіжі насичені відтінки стиглих фруктів і деревини, якими наповнений аромат Необхідний Чоловіків, плавно і гармонійно змінюють один одного, відкриваючи нові горизонти.

У цієї парфумерної композиції склався власний характер. Підкреслений фруктово-квітковим букетом. Аромат ідеальний для чоловіка будь-якого віку, будь то хлопець чи навчений досвідом чоловік. Essential for Men вдихне життєву силу, надає бадьорості і залишиться супроводжувати вас протягом всього дня, поступово розкриваючи все нові фарби і відтінки. Чуттєвість і спокусливість аромату надають ласі ноти кориці, свіжої кави і бобів тонка. Справжній бенкет для нюху!

Творцем композиції став парфумер Альберто Морильяс, саме він змішав для нового аромату фруктові і деревні аромати, приправивши невеликою кількістю спецій. Початковий аромат розкриває ноти стиглого яблука і бергамота, поступово поступаючись центральним відтінкам мускусу. Завершує композицію шлейф деревної нотки, настільки легкою і невимушеною. Аромат Ангел Шлессер Необхідний Чоловіків орієнтований на сучасної молодої людини, яка стежить за своєю зовнішністю.

Достатньо невеликого штриха у вигляді улюбленого парфуму і образ набуває завершеність, аромат робить його цілісним і гармонійним.

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший
Top