Парфумерна вода Givenchy Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition

Парфумерна вода Givenchy Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition

235 грн.
  • Виробник: Givenchy
  • Артикул: Product55
  • Наявність: В наявності

Givenchy Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition (Живанши Лейс Эдишн)

Нова колекція чудових ароматів від Givenchy підкуповує своїми елегантними флаконами і привертає погляд, і не дарма, адже відкривши для себе одного разу Givenchy Les Creations Couture Lace Edition, Ви знайдете відмінний весняний аромат прохолоди та свіжості. Аромат вийшов в 2012 році на світовий ринок і знаменує новий виток у відомих шедеврах Givenchy Ange Ou Demon, цей аромат все ті ж квіткові акорди, але з ароматом дощу і холодної терпкість чаю – приголомшливий вибір для стильної кокетки!

Верхні акорди відкриваються сонячним ароматом цитрусів і освіжаючим ковтком зеленого чаю. У центрі аромату розпускається жіночний жасмин і весняний аромат конвалії, а базовий акорд з чуттєвого і ненав'язливого пачулі з теплими деревними нотами чудово доповнює аромат.

Свіжий і легкий аромат з квітковим серцем чудово доповнить Ваш образ, залишаючи акцент на жіночності і крихкості своєї власниці, він підбадьорить Вас в похмуру погоду і подарує сонячну посмішку. З таким ароматом на душі стає світло і тепло!

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший
Top